FROV JU RGB NEGATIVE

FROV JU Vás srdečně zve na tradiční Rybářské pasování studentů druhého ročníku oboru Rybářství.

11.4.2019 se bude konat tzv. Tour de FROV, kdy se pan děkan setká se studenty prvních ročníků bakalářského studia.

V úterý 26. 3. 2019 (od 9,00 hod.) proběhnou ve velké zasedací místnosti FROV JU Vodňany (Zátiší 728), obhajoby disertačních prací studentů.

Fakulta rybářství a ochrany vod JU, Vodňany připravila na 12. týden roku 2019 tento program.

Laboratoř zpracování signálu a obrazu realizovala, v rámci programu Jihočeské podnikatelské vouchery poskytování služby založené na znalostech, zakázku pro Jihočeský vědeckotechnologický park.

Do 31.3.2019 přijímáme přihlášky ke studiu do bakalářských oborů Ochrana vod, či Rybářství a do navazujícího magisterského oboru Rybářství a ochrana vod.

Fakulta rybářství a ochrany vod JU, Vodňany připravila na 11. týden roku 2019 tento program.

Fakulta rybářství a ochrany vod JU, Vodňany připravila na 10. týden roku 2019 tento program.

rybarskeknihy   youtube  face