Fakulta rybářství a ochrany vod JU hledá nové zaměstnance, bližší informace o pozicích najdete zde.

První fotovoltaickou elektrárnu vybudovala FROV JU pro akvaponický skleník v Českých Budějovicích již v roce 2018.

V dalším díle série článku o rybnících v časopise Rybářství se s kolegou Ing. Jánem Regendou, Ph.D., podíváme do minulosti.

Čtvrtý díl série popularizačních článků Bořka Drozda a Pavla „Bobrmana“ Vohralíka vyšel v srpnovém čísle časopisu Rybářství.

Ve dnech 28. 6. – 19. 7. 2020 se na středisku MEVPIS uskutečnil další ročník Mezinárodní letní školy.

Za přispění k tvůrčí činnosti FROV JU bylo v měsíci červenci roku 2020 přiznáno prémiové stipendium následujícím studentům.

Laboratoř zpracování signálu a obrazu je jedním z vítězů OpenCV Spatial AI Competition.

7. - 8. 7. 2020 se uskutečnilo v Nových Hradech setkání s výzkumným centrem Ceitec.