SEMINÁŘE PH.D. STUDENTŮ
Semináře Ph.D. studentů v akademickém roce 2018/2019 proběhnou ve velkém přednáškovém sálu střediska ochrany vod MEVPIS Vodňany, Na Valše 207, 389 01 Vodňany. Kompletní program, včetně názvů přednášek naleznete zde.
 

Odborné semináře, které pořádáme pod hlavičkou FROV JU (před 1. 9. 2009 VÚRH JU) Vodňany již řadu let, jsou určeny pro produkční i svazové rybáře, pro odbornou rybářskou veřejnost či pro laické zájemce o problematiku. Semináře jsou většinou tematicky zaměřené, přednášejícími bývají odborníci z celé republiky. V rámci seminářů rovněž probíhají exkurze, nebo praktické ukázky. Účastníci  obdrží materiály v písemné či elektronické podobě. Semináře, na které se podaří zajistit prostředky z různých dotačních a grantových projektů, jsou pro cílové skupiny zcela zdarma. 

Nabízíme možnost uspořádání přednášek či Roadshow vědců na základních školách s praktickými ukázkami a pokusy, nebo exkurzemi na pracoviště FROV JU (Genetické rybářské centrum, Experimentální rybochovné pracoviště a pokusnictví). Nabídky programů pro školy můžete stáhnout zde pro MŠ, zde a zde pro ZŠ, zde pro SŠ.

FROV JU rovněž organizuje kurzy tzv. měkkých dovedností (soft skills), jazykových kurzů, jógy a hodiny taneční pro dospělé.

V případě dotazů se prosím obraťte na Kláru Nachlingerovou, knachlingerova@frov.jcu.cz, +420 737 221 931.