SEMINÁŘE PH.D. STUDENTŮ
Semináře Ph.D. studentů v akademickém roce 2020/2021 budou upřesněny v lednu 2021. 

Odborné semináře, které pořádáme pod hlavičkou FROV JU (před 1. 9. 2009 VÚRH JU) Vodňany již řadu let, jsou určeny pro produkční i svazové rybáře, pro odbornou rybářskou veřejnost či pro laické zájemce o problematiku. Semináře jsou většinou tematicky zaměřené, přednášejícími bývají odborníci z celé republiky. V rámci seminářů rovněž probíhají exkurze, nebo praktické ukázky. Účastníci  obdrží materiály v písemné či elektronické podobě. Semináře, na které se podaří zajistit prostředky z různých dotačních a grantových projektů, jsou pro cílové skupiny zcela zdarma. 

Nabízíme možnost uspořádání přednášek či Roadshow vědců na základních školách s praktickými ukázkami a pokusy, nebo exkurzemi na pracoviště FROV JU (Genetické rybářské centrum, Experimentální rybochovné pracoviště a pokusnictví). Nabídky programů pro školy můžete stáhnout zde pro MŠ, zde a zde pro ZŠ, zde pro SŠ.

FROV JU rovněž organizuje kurzy tzv. měkkých dovedností (soft skills), jazykových kurzů, jógy a hodiny taneční pro dospělé.

V případě dotazů se prosím obraťte na Kláru Nachlingerovou, knachlingerova@frov.jcu.cz, +420 737 221 931.